Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Balon stałociśnieniowy Omega VENTO®

Balon stałociśnieniowy Omega VENTO®

Za każdym naszym projektem zawsze stoją ludzie. To dla nich tworzymy produkty niosące za sobą niezapomniane wydarzenia i to ich uśmiech oraz zadowolenie jest dla nas największą zapłatą. Nie mogło być inaczej i tym razem! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom możemy Wam w końcu przedstawić króla niezapomnianych imprez i wrażeń! Dobrze wiemy, że balon to jeden z tych produktów, bez którego wydarzenia kulturalne czy sportowe nie mogą się obejść. Od teraz możesz cieszyć się cichą, niezwykle funkcjonalną i wolną od kabli konstrukcją, która, co najważniejsze, nada jeszcze większą rozpoznawalność Twojej marce i dopełni całość wydarzenia. Balon Omega VENTO® – wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Możesz skorzystać z wielu możliwości zadruku i wybrać grafikę na całym balonie, tylko na pasie reklamowym lub na wymiennych banerach, a na koniec dopasować kolor linek odciągowych do grafiki balonu.

Koniec z ograniczeniami! Bieg przez piaski pustyni czy góry lodowe? Teraz balon reklamowy Omega VENTO® możesz postawić gdzie tylko zechcesz, bez zamartwiania się o wolną wtyczkę. Wyposaż swój event w balon wprost stworzony do przemieszczania się w każdych warunkach i do reprezentowania Twojej marki jeszcze efektowniej.

Skontaktuj się z naszą załogą i dowiedz się więcej!