Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Brama, która pływa na wodzie!

Brama, która pływa na wodzie!

Rodzina VENTO® powiększa się z prędkością światła! Dopiero co dołączył do nas wyjątkowo urodziwy namiot VENTO® SIX, a już jesteśmy bogatsi o kolejną bramę!

Wielki Posejdon, władca mórz i oceanów zdradził nam przepis na sukces! Kiedy Pan Balon wrócił z podwodnej podróży i pokazał nam zdjęcia z królestwa Posejdona, nie mogliśmy wyjść z podziwu! Wspaniały pałac, nereidy, delfiny, perły, bursztyny, algi i korale połyskiwały niczym nasze najbardziej nietypowe dmuchańce! To była piękna podwodna kraina, do której wchodziło się przez cudowną, świecącą, dobrze wyeksponowaną bramę, solidnie przymocowaną do dna morza. "Czy możemy zrobić podobną — drogi Posejdonie — dla naszych Klientów?" - zapytał Pan Balon. "Tak — odparł Posejdon — od dawna jestem fanem waszych eventów — dam Wam przepis na bramę, która potrafi pływać".

Stałociśnieniowa brama VENTO® z płozami to nowy Portal Radości, który pozwoli Ci wypłynąć na szerokie wody! To Portal z podwodnego świata do świata sukcesu! Czy organizujesz spływ kajakowy, triatlon, zawody surfingowe, z bramą z płozami nie musisz martwić się o oprawę!

Brama z płozami, pływająca na wodzie

Brama VENTO® z płozami to także przepis na efektowny branding na lądzie i rozwiązanie licznych problemów, z którymi borykają się organizatorzy eventów. Tak, jak cała rodzina VENTO®, brama z płozami nie wymaga użycia wentylatora, a płozy zwiększają stabilność bramy na nierównej powierzchni.

Ach, jak dobrze, że Pan Balon ma takie znajomości!

Zobacz VIDEO z bramą VENTO® z płozami. Wypłyń na szeroką wodę!