Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Owocny czas na Rema Days!

Owocny czas na Rema Days!

Targi RemaDays Warsaw to dla nas zawsze pasjonująca przygoda. Nie inaczej było tym razem!

Po raz kolejny pokazaliśmy jak za pomocą dmuchańców stworzyć unikalne, kompleksowe stoisko, które niczym statek kosmiczny może zabrać odwiedzających na podbój kosmosu! Ogromna heksagonalna struktura okalająca ustawiony centralnie namiot VENTO®, podobnie jak przed rokiem, przyciągała gości nawet z najdalszych zakamarków wszechświata! Wszyscy wiedzieli, gdzie znajduje się baza Poltentu, a kiedy tylko do niej trafiali z radością zostawali na dłużej!

Pyszna kawka, którą serwowała nasza załoga, mogła w tym roku smakować szczególnie. A to za sprawą naszych nowych dmuchanych foteli oraz sofy, które stworzyły centrum dowodzenia oraz prawdziwą strefę relaksu! Kto nie chciałby się napić kawki z Panem Balonem i pooglądać na tablecie wbudowanym w dmuchany stolik jego najpiękniejszych chwil z życia? Przygód rajdowych, biegów z przeszkodami, bankietów, na których Pan Balon tryskał humorem czy też wyczynów na skoczni narciarskiej!? To jednak tylko część przygotowanych przez nas atrakcji na tegoroczne targi.

Pod naszym namiotem VENTO®, jak zawsze, działo się znacznie więcej! Nasi goście mogli zobaczyć nowe katalogi, zobaczyć z bliska dmuchany słupek, przetestować ladę pod kątem swoich eventów, ale co najważniejsze omówić z naszymi specjalistami wszystkie swoje eventowe i reklamowe projekty! Nasza dmuchana baza okazała się znowu  prawdziwym Portalem Radości, zarówno dla nas, jak i wszystkich naszych gości!

Tegoroczne RemaDays Warsaw zapadną w naszej pamięci z jeszcze jednego powodu. Już pierwszego dnia targów, na niezwykłym bankiecie przygotowanym przez organizatorów, otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Korony Reklamy! Jakby tego było mało, dzięki głosom odwiedzających tegoroczne Rema, zajęliśmy trzecie miejsce w konkursie Catalogue of the Year! To dla nas wielka radość! Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. To tylko pokazuje, że lecimy w dobrym kierunku!

Zapraszamy na pokład!

#CreateYourBrand