Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Brama, która pływa na wodzie!

15.05.2019

Rodzina VENTO® powiększa się z prędkością światła! Zobacz, kogo spotkał Pan Balon w podwodnym wszechświecie i wypłyń z nami na szerokie wody! Ach, jak to dobrze, że Pan Balon ma takie znajomości ;)

Kosmiczne początki VENTO® SIX

15.05.2019

Wszystko, co najlepsze nie bierze się znikąd! Żeby stworzyć coś niezwykłego czasami potrzeba trochę szczęścia, trochę magii i trochę wyobraźni. Skąd pomysł na VENTO® SIX? Dobrze, że jest z nami Pan Balon...

VENTO® - Gdzie tylko chcesz! Nawet na Saharze!

21.03.2019

Piaski pustyni i gorący klimat robią swoje! Zobacz, jak wspaniale mogą wyglądać dmuchańce w tak niecodziennym otoczeniu.

Owocny czas na Rema Days!

22.02.2019

Rok 2019 na RemaDays to czas nowości, mnóstwa spotkań, a także ekscytujących nagród. Zobacz fotorelację z największego święta reklamy w Polsce!

Nowe wcielenie marki VENTO® Poznajcie Pana Balona!

06.09.2018

Ostatnie tygodnie były dla nas niezwykle ekscytujące. Do drużyny Poltentu dołączył nowy superbohater. Ciekawi jesteście kim jest nasz nowy towarzysz i jaką pełni rolę w firmie?

Certyfikat Jakość Roku 2017

27.03.2018

To już kolejny rok z rzędu, kiedy nasza praca i zaangażowanie zostały docenione. Tym razem możemy się pochwalić wyróżnieniem w kategorii: usługa, za: reklamę pneumatyczną z wykorzystaniem produktów innowacyjnej linii VENTO®.

Kolejna odsłona Rema Days Warsaw za nami!

14.02.2018

W tym roku pokazaliśmy się z jeszcze lepszej strony. Po pierwsze, mieliśmy super stoisko – gigantyczny namiot zbudowany na wzór komórek heksagonalnych, inspirowanych plastrami miodu.

Jesienią z plenerowej łączki przenosimy się do ciepłego wnętrza!

10.10.2017

Jesień nie sprzyja eventom w plenerze, dlatego organizatorzy decydują się na planowanie wydarzeń wewnątrz budynków. Dlaczego warto inwestować w reklamę wewnętrzna (indoor)?