Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Nowe wcielenie marki VENTO® Poznajcie Pana Balona!

06.09.2018

Ostatnie tygodnie były dla nas niezwykle ekscytujące. Do drużyny Poltentu dołączył nowy superbohater. Ciekawi jesteście kim jest nasz nowy towarzysz i jaką pełni rolę w firmie?

Certyfikat Jakość Roku 2017

27.03.2018

To już kolejny rok z rzędu, kiedy nasza praca i zaangażowanie zostały docenione. Tym razem możemy się pochwalić wyróżnieniem w kategorii: usługa, za: reklamę pneumatyczną z wykorzystaniem produktów innowacyjnej linii VENTO®.

Kolejna odsłona Rema Days Warsaw za nami!

14.02.2018

W tym roku pokazaliśmy się z jeszcze lepszej strony. Po pierwsze, mieliśmy super stoisko – gigantyczny namiot zbudowany na wzór komórek heksagonalnych, inspirowanych plastrami miodu.

Jesienią z plenerowej łączki przenosimy się do ciepłego wnętrza!

10.10.2017

Jesień nie sprzyja eventom w plenerze, dlatego organizatorzy decydują się na planowanie wydarzeń wewnątrz budynków. Dlaczego warto inwestować w reklamę wewnętrzna (indoor)?

Rozwijamy się dla Was! Nowe akcesoria eventowe.

16.08.2017

Linia VENTO® to powiew świeżości na rynku outdoorowym, nie tylko wśród produktów pneumatycznych. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu opracowaliśmy nowe produkty: pompowaną ladę (trybunkę) reklamową oraz stolik eventowy!

#KopalniaTalentów - Miasteczko Piłkarskie

19.07.2017

W miniony weekend tj 15 lipca na boisku KS Szczerbice pojawiło się Miasteczko Piłkarskie skomponowane z nośników stałociśnieniowych linii VENTO®.

Jeszcze większy namiot!

17.05.2017

Grupa stałociśnieniowych nośników marki VENTO® wzbogaciła się kolejny model - jeszcze większy namiot w rozmiarze 6x6m! Większy namiot reklamowy to potęgujące się możliwości na rynku wystawienniczym, jak i szeroko pojętej branży eventowej.

VENTO® zimową porą!

03.04.2017

Zima to czas niskich temperatur, ale jednocześnie gorących emocji o czym mogliśmy przekonać się w minionym sezonie kibicując polskiej kadrze.