Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Kosmiczne początki VENTO® SIX

Kosmiczne początki VENTO® SIX

"Nasze dmuchańce nie biorą się znikąd" -  powiedział nasz Pan Balon jakiś czas temu podczas cotygodniowej burzy mózgów. I dodał:

"Załogo Poltentu, miałem sen. Na drugim końcu wszechświata skrywa się tajny przepis na jeszcze wspanialszy namiot VENTO! Musimy go mieć zanim sezon eventowy rozpocznie się na dobre! Odpalamy silniki i lecimy! To jest dokładnie to, czego oczekują od nas nasi klienci".

Kiedy już dotarliśmy na miejsce, wydarzyło się coś niezwykłego! „Jest dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem - powiedział Pan Balon uśmiechając się od ucha do ucha - to prawdziwa radość tu być!” I owszem, bo czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy... Dwie kosmiczne bazy niczym „dwie połówki pomarańczy” połączyły się na naszych oczach, a tysiące ufoludków podskakiwało z radości, wykrzykując co kilka chwil tylko jedno słowo: WOW! To było wielkie kosmiczne święto!

„Teraz kiedy mamy przepis na nowy namiot VENTO® - powiedział Pan Balon — szybko zabierajmy się do pracy". Wzięliśmy więc dwa namioty, połączyliśmy na wzór kosmicznych sztuczek i stworzyliśmy dla Was nowy, niepowtarzalny namiot, który nazwaliśmy  - VENTO® SIX!

Namiot reklamowy dmuchany VENTO SIX

Nowy VENTO® SIX ma aż sześć wejść, co sprawia, że jest otwarty dla zwiedzających z każdej strony!

VENTO® SIX jest także kompatybilny z innymi namiotami i produktami linii VENTO®.

VENTO® SIX to jeszcze większa powierzchnia reklamowa.

Nowy VENTO® SIX to oferta dla tych wszystkich, którzy kochają robić wrażenie i lubią, kiedy o nich mówią. Dlatego, jeśli kochasz piękno i funkcjonalność, VENTO® SIX jest idealnym namiotem dla Ciebie.

Skontaktuj się z naszą załogą i dowiedz się więcej!