Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Nasz Pan Balon obchodzi 4 urodziny!

Nasz Pan Balon obchodzi 4 urodziny!

To już 4 lata odkąd Pan Balon podbija z nami eventowy świat! Ależ ten czas niesamowicie szybko leci, pamiętamy jego „narodziny”, jakby to było wczoraj, a tu już czwórka ozdabia urodzinowy tort.

Pan Balon, odkąd jest z nami, przeżył wiele fascynujących przygód. Skakał ze skoczni w Wiśle, biegł w Runmageddonie, uczestniczył w wyścigach rajdowych na torze w Poznaniu, towarzyszył nam na targach branżowych, a nawet poznał miłość życia – Jessie! Możemy tak wymieniać w nieskończoność, bo jak pewnie wiecie, często uczestniczymy w eventach naszych klientów czy partnerów i dzięki naszej elastyczności doskonale dopasujemy się do niemal każdej branży, więc na nudę i monotonię zdecydowanie narzekać nie możemy.

Ale... do sedna! 

Postanowiliśmy (jak co roku) zrobić naszemu dmuchanemu przyjacielowi niespodziankę i odprawić przyjęcie, które pokaże, jak ważną postacią jest w naszej poltentowej drużynie! Był grill, szampan, tradycyjne śpiewanie sto lat i oczywiście dobra zabawa połączona z integracją. 


Pan Balon dochodzi do siebie po tych ogromnych emocjach, ale kazał podziękować za wszystkie życzenia i przekazać, że pęka z dumy, że ma tak wspaniałych ludzi wokół siebie!

My jeszcze raz składamy najlepsze życzenia i mamy nadzieję, że będziesz z nami jak najdłużej, Panie Balonie! Oby nigdy nie uszło z Ciebie powietrze, bo...

...na imprezie trochę Cię poniosło. ;-) Przypominamy, że możecie śledzić przygody Pana Balona na jego profilu na FacebookuInstagramie i Tik Toku, a my dalej lecimy podbijać galaktykę reklamy pneumatycznej, pełną niezapomnianych przygód!