Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Nowe wcielenie marki VENTO® Poznajcie Pana Balona!

Nowe wcielenie marki VENTO® Poznajcie Pana Balona!

Ostatnie tygodnie były dla nas niezwykle ekscytujące. Do drużyny Poltentu dołączył nowy superbohater - Pan Balon.

Pan Balon, został zaprojektowany z myślą o naszych Klientach i Partnerach w oparciu o stałociśnieniową technologię Linii VENTO®. Jest to zatem nietypowy balon reklamowy, którego głównym zadaniem - jako maskotki firmy - jest reprezentowanie firmy na zewnątrz oraz komunikacja z Klientami i Partnerami.

Pan Balon w miasteczku rajdowym

Już pierwsze tygodnie pracy Pana Balona udowodniły, iż stworzenie maskotki firmowej, która posiada nietypowy kształt i przyjazne usposobienie, było bardzo dobrym posunięciem. Pan Balon szybko zyskał sympatię naszych Klientów i stał się ekspertem ds. kreatywnych oraz budowania marki na eventach.

Pan Balon - nietypowy balon podczas rajdów Baja Poland w Szczecinie

Warto jednak podkreślić, że nasz gazoszczelny dmuchaniec nie ogranicza się tylko do komunikacji czy doradztwa w zakresie eventowym, ale sam bierze czynny udział w imprezach udowadniając, że za pomocą dmuchanych struktur można skutecznie promować markę lub firmę.

Zachęcamy do kontaktu z Panem Balonem oraz do śledzenia jego przygód na Facebooku. Z pewnością doradzi Wam, jak za pomocą balonów reklamowych, bram reklamowych, ekranów projekcyjnych czy innych realizacji nietypowych zbudować miasteczko na evencie na miarę oczekiwań.

Trzymamy kciuki za Pana Balona i bardzo się cieszymy, że jest z nami!

Jego przygody możecie śledzić także na Instagramie.