Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Certyfikat Jakość Roku 2017

Certyfikat Jakość Roku 2017

22 marca 2018 roku odbył się IV Europejski Kongres Jakości w Łodzi. Najważniejszym punktem tego wydarzenia było wręczenie Certyfikatów Jakości Roku.

Wręczenie nagrody Jakośc Roku Nagroda Jakośc Roku Poltent Konferencja Europejski Kongres

To już kolejny rok z rzędu, kiedy nasza praca i zaangażowanie zostały docenione. Tym razem możemy się pochwalić wyróżnieniem w kategorii: usługa, za: reklamę pneumatyczną z wykorzystaniem produktów innowacyjnej linii VENTO®.

Linia VENTO® to nasza prawdziwa perełka – połączenie nowoczesności i użyteczności. To produkt zaprojektowany specjalnie dla tych klientów, którzy cenią sobie połączenie piękna i wygody. Dlatego tegoroczne wyróżnienie cieszy szczególnie.

Bankiet Europejski Kongres Uroczyste wręczenie nagrody Jakość Roku Złoto Europejski Kongres Jakości - Poltent

Dzielimy się dobrymi wrażeniami i prezentujemy kilka zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia. Wierzymy, że przyszłość będzie jeszcze lepsza, a linia VENTO® stanie się nieodłącznym elementem każdego eventu.

Konferencja Europejski Kongres Jakości - nagroda dla Poltentu Prelekcja