Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności Jesienią z plenerowej łączki przenosimy się do ciepłego wnętrza!

Jesienią z plenerowej łączki przenosimy się do ciepłego wnętrza!

10.10.2017

Jesień nie sprzyja eventom w plenerze, dlatego organizatorzy decydują się na planowanie wydarzeń wewnątrz budynków. Od października wyrastają niczym grzyby po deszczu specjalistyczne konferencje, szkolenia czy branżowe targi. Również sale sportowe oraz kluby obfitują w liczne wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Takie imprezy dają ogromne możliwości na bezpośredni kontakt marki z klientem. Marka dociera do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, co czyni przekaz skuteczniejszym. Produkty Poltentu sprawdzają się zarówno na pojedyncze eventy jak i długofalową ekspozycję.

TOP 5 nośników wystawienniczych i promocyjnych stosowanych wewnątrz podczas eventów to:

Doskonałym przykładem wykorzystania naszych produktów przez cały rok jest team rajdowy RMF 4 Racing Team, który w sezonie dysponuje wielofunkcyjnym miasteczkiem dmuchańcowym. Idąc o krok dalej, dla wielbicieli wyścigówek i rywalizacji stworzył miejsce, gdzie można poszaleć na torze Crazy Cart. Tor wyposażony jest w pompowane bandy z brandingiem, zajezdnię zlokalizowaną pod namiotem stałociśnieniowym VENTO® oraz w strefę odpoczynku urządzoną z wygodnych puf i kostek. Branding otacza odbiorców podczas eventu budując w ten sposób świadomość marki i przypisuje pozytywne uczucia, które towarzyszą danemu wydarzeniu.

Strefa odpoczynku - pufy i kostki reklamowe Namiot VENTO® - zajezdnia Crazy Cart

Nowoczesne formy reklamy indoor Pompowane (gazoszczelne) bandy VENTO

Wśród organizatorów targów, wystaw oraz konferencji dużą popularnością cieszą się słupki stałociśnieniowe (gazoszczelne) VENTO®. Są doskonałą alternatywą dla rollupów i potykaczy. Nowoczesny design słupka w estetyczny sposób prezentuje markę, może także pełnić funkcję informacyjną. Pompowany słupek reklamowy VENTO® wyposażony jest w wymienne poszycie z grafiką, dzięki czemu jest nośnikiem wielokrotnego użytku. Kilka poszyć z grafiką to doskonały sposób na zintegrowaną i spójną kampanię długofalową. Co najważniejsze słupek VENTO® nie wymaga dostępu do prądu, co czyni go idealnym nośnikiem reklamowym zarówno na sali konferencyjnej, na hali sportowej czy też podczas koncertu w klubie muzycznym.

Konferencja Polski Związek Narciarski Reklama wewnętrzna słupek VENTO

Lada promocyjna - targi reklamowe Rema Days Targi rolnicze - stoisko reklamowe z brandingiem

Zalety stosowania produktów Poltent w reklamie wewnętrznej dla Twojej marki:

  • estetyczna i subtelna forma budowania świadomości marki,
  • bezpośredni kontakt klienta z marką,
  • harmonijny i zintegrowany przekaz reklamowy,
  • dotarcie do sprofilowanej grupy odbiorców,
  • uniwersalne medium reklamowe dla biznesu, kultury i szkolnictwa.

VENTO® - gdzie tylko chcesz!