Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności #KopalniaTalentów - Miasteczko Piłkarskie

#KopalniaTalentów - Miasteczko Piłkarskie

19.07.2017

W miniony weekend tj 15 lipca na boisku KS Szczerbice pojawiło się Miasteczko Piłkarskie skomponowane z nośników stałociśnieniowych linii VENTO®. Projekt Miasteczko Piłkarskie powstało z inicjatywy Śląskiego Związku Piłki Nożnej i ma na celu dotarcie do najmłodszych miłośników piłki nożnej.

Namiot VENTO Śląski Związek Piłki Nożnej Szczerbice Miasteczko Piłkarskie - KS Szczerbice Brama VENTO Miasteczko Piłkarskie

Trening przeprowadzony był pod okiem wykwalifikowanej kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej i zaadresowany był nie  tylko do chłopców, ale także do dziewczynek. Podczas zajęć młodzi adepci mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie takie jak szybkość, sprawność, zwinność, celność na specjalnych przyrządach. Zajęcia zakończyły się konkursem precyzji strzału oddawanych do bramki celnościowej, której funkcje pełniła właśnie brama VENTO®!

 Brama VENTO - bramka celnościowa Miasteczko Piłkarskie - KS Szczerbice Składane pufy - Kostka Origami

Dla najmłodszych uczestników czekało sporo zabawy i gier zręcznościowych. W specjalnej strefie malucha zlokalizowanej pod stałociśnieniowym namiotem VENTO® uczestnicy mogli oddać się kreatywnym warsztatom. Kolejny cykl Miasteczka Piłkarskiego ma odbyć się w Podokręgu Tychy. Szczegóły niebawem na: www.slzpn.katowice.pl

Namiot VENTO Kopalnia Talentów Kącik dla najmłodszych - namiot VENTO Kopalnia Talentów Śląski Związek Piłki Nożnej

Zdjęcia: www.slzpn.katowice.pl