Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności VENTO® zimową porą!

VENTO® zimową porą!

03.04.2017

Chociaż wiosna już się powoli zadomowiła i poczęstowała nas ciepłymi promieniami słońca, to w górach wciąż króluje zima!

Z końcem marca w Jakuszycach odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich, gdzie w pięknej białej scenerii wydarzenie dopełniały nasze dmuchane nośniki, a w szczególności produkty stałociśnieniowe linii VENTO®. Nośniki pneumatyczne pełnią nie tylko funkcje reklamowe. Otóż uroczo dziergana brama z brandingiem Polskiego Związku Narciarskiego to zarówno punkt startowy, jak i końcowy sztafety. Wzdłuż trasy biegowej królowały balony stacjonarne z brandingiem sponsorów i partnerów. Pod namiotem VENTO® mieścił się się punkt organizacyjny, a nieopodal niego wygodna strefa z pufami, gdzie można było się wygodnie rozsiąść i zaczerpnąć kąpieli słonecznej! Na koniec oczywiście odbyła się uroczysta koronacja zwycięzców na tle bramy z zamontowaną siatką reklamową. Podwójna rola, brama albo dekoracyjna ściana według potrzeby.

brama startowa ścianka dekoracyjna medale balon wygodne pufy reklamowe balon nietypowy

Podczas lutowych zawodów Slavic Cup w Zakopanem pojawiły się natomiast stałociśnieniowe słupki VENTO®. Sprawdziły się jako punkty startu i mety. Montaż słupków VENTO® jest bardzo wygodny dla organizatorów, nie wymaga podłączenia do prądu i trwa dosłownie chwilę. Przygotowanie takiej strefy staje się mniej czasochłonne.

namiot vento słupek vento konferencja

Warto wspomnieć, że cały sezon zimowy towarzyszymy przede wszystkim polskim skoczkom narciarskim podczas Mistrzostw Polski i Pucharów Świata organizowanych w Zakopanem, Wiśle i Szczyrku. Więcej zdjęć z akcji zobaczyć można w bogatej galerii na www.poltent.pl

Zima to czas niskich temperatur, ale jednocześnie gorących emocji o czym mogliśmy przekonać się w minionym sezonie skoków narciarskich! Dziękujemy najlepszej drużynie świata!

nagrody miasteczko piotr żyła